Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek


Horní řada: Zálešák Roman (vedoucí mužstva), Ševela Ondřej, Škrabal Radim, Postava Václav, Hána Vladimír, Pavelka Radek, Hrdina David, Dědková Martina, Hrdina Oldřich (trenér).
Dolní řada: Mouka Patrik, Hlaváč Martin, Zálešák Radek (kapitán družstva), Šimoník Radek, Barwig Petr, /Kašpar Pavel/, /Holub Jan/ (chybí)
Ležící: Janoštík Michal (brankář), /Sedláček Petr/ (chybí)

TLUMAČOV - JAROSLAVICE 10:0 (7:0)

Branky: Hána V. 4x, Škrabal R. 2x, Mouka P. 2x, Zálešák R., Ščepka V.

Komentář:
V prvním jarním utkání kluci mile překvapili. Soupeřům v první půlce nadělili sedm gólů a jak se říká „bylo vymalováno“. Dá se říct, že co šance to gól. Nejvíce se dařilo Laďovi Hánovi, který dal čtyři góly. Skandování deset, deset.. bylo vyslyšeno a kdo zápas viděl musel mít radost i z předvedené hry. Jen to potvrdit v ostatních utkáních.

Příští zápas: 12.4.2008 sobota 14:30hod. Kostelec-Tlumačov

Sestava:
Janošík Michal, Zálešák Radek, Škrabal Radim, Ševela Ondřej, Hána Vladimír, Pavelka Radek, Hrdina David, Dědková Martina, Hlaváč Martin, Šimoník Radek, Mouka Patrik, Barwig Petr, Holub Jan, Ščepka Vašek.

LOUKY - TLUMAČOV 5:0 (2:0)

Branky:

Komentář:
Pět chybějících hráčů základní sestavy se podepsalo i na konečném výsledku. Tentokrát byl problém dát dohromady 11 hráčů. Na poslední chvíli se sehnal Dominik Kalandra, který hraje za přípravku. Kluci od začátku věděli, že jejich úkolem bude hlavně bránit. Soupeři nám moc šancí nedali a téměř celý zápas se odehrál na naší půli.

Příští zápas 28. 10. 2007 neděle 12.00hod. Tlumačov - Tečovice

Sestava:
Janoštík, Zálešák, Mouka, Šimoník, Holub, Barwig, Hlaváč, Dědková, Kašpar, Hána, Kalandra

TLUMAČOV - BŘEZNICE 1:1 (0:0)

Branky: Mouka P.

Komentář:
Nový soupeř v žákovské soutěži podal na našem hřišti velmi sympatický výkon a utkání se hrálo po dlouhé době bez vyhrocených situací. Méně můžeme být spokojeni s předvedenou hrou, kdy kluci dlouho nedokázali reagovat na soupeřův gól, ale nakonec s důrazem vyrovnali a utkání dotáhli do zasloužené remízy.

Příští zápas 20. 10. sobota ve 13. 00hod. Louky – Tlumačov


LHOTA U MALENOVIC -TLUMAČOV 0:7 (0:2)

Branky: Zálešák R. 3x, Hána V. 3x, Mouka P.

Komentář:
Na hřiště tabulkově slabšího soupeře jsme přijeli pro výhru. S oslabením hráčů základní sestavy se kluci vyrovnali a gólově se prosadili hlavně ve druhé půli.
Příští zápas 14. 10. neděle ve 13. 00 hod. Tlumačov - Březnice

Sestava:
Janoštík, Zálešák, Hána, Pavelka, Dědková, Šimoník, Mouka, Postava, Barwig, Kašpar, Holub, (Horka)


TLUMAČOV - SPYTIHNĚV 5:1 (1:1)

Branky: Zálešák R.(p), Šimoník R., Hána V. 3x

Komentář:
V utkání, v němž se do základní sestavy vstřeleným hatrickem vrátil útočník Vladimír Hána, naši žáci potvrdili roli favorita a jednoznačně zvítězili. Zápas rozhodli ve druhém poločase, kdy vstřelili 4 góly.

Příští zápas 07. 10. 2007 neděle ve 13. 30 hod. Lhota u Mal.-Tlumačov. 


Branky: Škrabal R., Šimoník R.

Komentář:
Naši žáci získali 3 cenné body ve velmi vyrovnaném zápase. Na začátku utkání jsme vstřelili 2 rychlé branky, ale domácí snížili na 2:1 z přímého kopu. Po přestávce se hra oboustranně přitvrdila a v nervózním závěru měli kluci štěstí, když je od vyrovnání zachránila branková konstrukce.


Příští zápas 23. 09. neděle ve 14:00hod. Tlumačov-Spytihněv

 


TLUMAČOV - KOSTELEC 6:1 (3:1)

Komentář:
Kluci hráli s viditelně slabším družstvem o čemž svědčí konečný výsledek 6:1, ke kterému přispěli soupeři vlastním gólem.

Příští zápas 16. 9. ve 13. 30 hod. v Pohořelicích (Komárov)

Tlumačov-Halenkovice 0:3

Byl to první zápas doma a naši hoši se moc nepředvedli,a take to jde vidět na výsledku!!Naši žáci měli plno šancí a nemohly žádnou dotlačit až za brankovou čáru!

A vepředu Halenkovic byl velmi rychly a hbitý hráč, ktery nám nasázel goly!

Doufám že příští zápas to bude lepší !!


Minulá sezona!!

Spytihněv-Tlumacov 0:9

Komentář:
V prvním zápase jarní části okresní soutěže naši žáci zaslouženě vyhráli nad mužstvem domácích, které bylo sestaveno převážně z velmi mladých fotbalových elévů. Tento zápas mohl pro naše mladé fotbalisty sloužit i jako příprava na silnější soupeře.
Další utkání sehrají tlumačovští žáci v neděli 15. dubna, kdy do Tlumačova přijedou Louky.

____________________________________________________

Tlumacov-Louky 3:1

Komentář:
V druhém zápase naši žáci hostili tradičního soupeře – družstvo Louk.
Naši mladí fotbalisté založili svou hru na zajištěné obraně a převaze v poli. Byť ve druhém poločase nebyla hra tak fotbalová jako v prvním, tak naše mužstvo zvítězilo zaslouženě a mělo vývoj zápasu pod kontrolou.

____________________________________________________

Tečovice : Tlumačov 2 : 1

 

Tento zápas se našim žákům nevyvedl a fotbalovější soupeř zaslouženě vyhrál.

_________________________________________

Tlumačov – Kostelec 3 : 1 (0:1)

 

Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase naši žáci získali za výhru tři body a udrželi si tak umístění v první polovině tabulky okresní soutěže.

______________________________________________

 Lhota u Malenovic – Tlumačov 1 : 5

 

Přesvědčivé vítězství našich žáků, které se zrodilo i díky dobré střelecké potenci Radima Škrabala, který vstřelil 4 góly.

_______________________________________________

Tlumačov – Žeranovice 1 : 1 (0:0)

 

Ve slunečném nedělním odpoledni naši žáci uhráli v nepříliš pohledném zápase remízu a férově se podělili o bod se soupeřem z Žeranovic. Ten byl tradičně posílen o hokejisty ze Zlína, kteří tvořili téměř polovinu soupeřova týmu.

______________________________________________

Jaroslavice – Tlumačov 1 : 1 (1:1)

 

Tento zápas byl ovlivněn dvěma níže uvedenými skutečnostmi, které mohou cosi vypovědět o mužstvu našich žáků:

  1. tři hráči základní sestavy v době zápasu upřednostnili chytání ryb na štěrkovišti, což je nejen dle mého názoru vysoce netýmové chování.Schází-li pocit odpovědnosti vůči spoluhráčům a týmový duch, tak to není dobré znamení…
  2. naši vyrovnávací branku vstřelil hlavou Radek Šimoník, který byl vzrůstem (výškou i věkem) jedním z nejmenších hráčů na hřišti. Svůj dočasný „handicap“ nahrazoval však bojovností a nasazením.

_________________________________________________________

Mysločovice – Tlumačov 4 : 3

 

Naši žáci sehráli vyrovnané utkání s mužstvem domácích , které je suverénním lídrem okresní soutěže. Nechybělo mnoho a naši žáci mohli připravit družstvo Mysločovic o první body v rámci celé sezóny. Nedělní utkání mělo spád, řadu pěkných fotbalových momentů a bylo vidět, že hrají mužstva, která dlouhodobě obsazují přední místa žákovských tabulek.

_________________________________________

Tlumačov – Pohořelice 2 : 2

 

V předposledním zápase sezóny a po náročném sobotním fotbalovém turnaji ve Strážnice naši žáci remizovali s mužstvem Pohořelic, s kterým soupeří o přední umístění v tabulce. Byť o poločase naši fotbalisté prohrávali 0:2, tak aktivnější hrou ve druhé části utkání dokázali vyrovnat a získat tak cenný bod do závěrečného

hodnocení.

__________________________________________________________________
__________________________________________________________________